top of page

HABERLER

CT Medya olarak en güncel haberleri doğru kaynaktan sizlere aktarabilmek için mesai kavramı gözetmeksizin çalışmaya devam ediyoruz. Bir yerde haber varsa, CT Haber de vardır.

SİTE REKLAMLARI

Sitemize vereceğiniz reklam ile günlük ortalama 30 bin tıklanma verilerimize ortak olabilir, karşılıklı etkileşim ile müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz. Bizlerin sizlerle büyüdüğü gibi sizler de bizimle birlikte markanızı büyütebilirsiniz.

TANITIM FİLMİ

İşletmenizde müşterilerinize sunduğunuz hizmetleri en iyi şekilde tanıtmak, güvenirlilik ve dürüstlük ilkesini benimsediğinizi tüm misafirlerinize göstermek için sizleri en iyi şekilde temsil ediyoruz.

TV PROGRAMI

Güncel gündem konularını ele aldığımız TV programlarımız ile her kesimden izleyiciye hitap ediyor, yeni program formatlarımızla da izleyicinin zihnini yormadan güncel konulardan haberdar olmasını sağlıyoruz. 

HAFTALIK GAZETE

Haftada bir çıkan siyasi gazetemizin dolu dolu içeriği ile sizleri gündemden haberdar ediyor, (dini, milli bayramlar olmak üzere) özel günlerde yazılı basın ile sevdiklerinizin gününü kutlamanıza olanak sağlıyoruz.

CANLI MAÇ YAYINLARI

Çeşitli spor branşlarında yapılan müsabakaların canlı yayınlarını kapsamlı prodüksiyonumuzla takip ediyor, sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek adına anında yayın sağlıyoruz. Aynı zamanda canlı müsabaka anlatımlarımızla pozisyonları en iyi şekilde fark edebilmenize olanak sağlıyoruz.

Hizmetler İçin

Talep ettiğiniz hizmet hakkında soru ve görüşleriniz için bize ulaşın :)

  • Instagram
  • Whatsapp
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
Teşekkürler
bottom of page