top of page

CT MEDYA HİKAYESİ

Kapadokya'nın Merkezi Nevşehir'de Medya anlamında farklı bir bakış açısı oluşturmak adına çıktığımız bir yolda yolcu değil hancı ve kalıcı çalışmalar yapıyoruz

CT MEDYA YÖNETİM
KURULU BAŞKANI

FİGEN TAŞKIN

Amacımız doğru ilkeleri benimseyerek çıktığımız bu yola, ilkelerimizden taviz vermeden sürdüreceğimiz yayın hayatımızda ki hedefimiz, bu şehrin aynı ekran karşısında birleşmesine neden olmaktır…

Memleket sevgisinden, milli değerlerden, hukukun üstünlüğünden ve insan haklarına saygıdan ödün vermeden; haksızlığın, hukuksuzluğun, yanlışın karşısında, doğrunun, dürüstün yanında, sessiz çoğunluğun sesi olmaya devam edeceğiz.

CT MEDYA kuruluşu olarak, içinde büyük heyecan taşıyorsa, teknolojinin geldiği noktada size ulaşmanın her yolunu kullanarak coşkusunu yansıtmaya devam etmeyi hedefliyoruz.

Şehrimizin kimliği ile, geride bırakacağımız yıllarda zamana tanıklık ederek bu şehrin heyecanlarını, hayallerini, zaferlerini, inançlarını, gerçeklerini, umutlarını, değerlerini ve yaşanmışlıklarını sığdıracağız.

Yalnız çıktığımız bu yolda sizlerle birlikte yürüyeceğiz.

Teşekkürler Nevşehir…

DSC_0035_edited.jpg

Yolculuğumuz

2017

NASIL BAŞLADIK

CT Medya; 2017 yılı Ağustos ayının 21. günü CT Haber internet portalı olarak kuruldu. www.cthaber.com alan adıyla faaliyete başlayarak ilk haberler girilmeye başlandı. Nevşehir genelinde kısa bir süre içinde çok beğenilen haber sitemiz özellikle cesur ve tarafsız haberleriyle ilgi çekti.

2018

NELER YAPILDI?

CT Haber internet sitesindeki özel ve genel haberleri halka yazılı olarak ulaştırmak için her hafta bir gazete sayısı çıkarmaya başlandı. Renkli gazete çok kısa bir sürede; haberleri, mizanpajı ve tirajıyla göz doldurdu. Hem internet haber portalı hem de gazetesi ile CT Haber büyümeye devam etti.

bottom of page